BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Kelių ir oro transporto politikos grupė

Vladislavas Kondratovičius L. e. departamento direktoriaus pareigas           

1. Koordinuoti teises aktų, reglamentuojančių keleivių vežimą kelių transporto priemonėmis, tobulinimą, atsižvelgiant i Konkurencijos tarybos sprendimą dėl konkurencingos procedūros parinkimo.

2. Koordinuoti Kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo įstatymo įgyvendinimą

3. Koordinuoti teises aktu dėl atstūminės kelių rinkliavos (e-tolling) diegimo parengimą

4. Koordinuoti teisės aktų, reikalingų bepiločiu orlaiviu naudojimui, įgyvendinant atitinkamus ES teises aktus, parengimą

5. Atlikti pokalbiai su kiekvienu Kelių ir oro transporto politikos grupės darbuotojų (1 kartą į pusmetį). Suorganizuoti Kelių ir oro transporto politikos grupės darbuotojų išvažiuojamieji mokymai.

                                                                                                        
Kelių ir oro transporto infrastruktūros ir finansavimo klausimai    
Sergejus Volkovas Vyresnysis patarėjas

 

Kelių ir oro transporto saugos klausimai    
Dmitrij Bial Vyresnysis patarėjas

1. Koordinuoti Susisiekimo ministerijos reguliavimo srities teises aktų projektų dėl 95 kodo rengimą ir derinimą, kad butų užtikrintas Direktyvos 2018/645 (dėl 95 kodo) nuostatų perkėlimas.

2. Koordinuoti teisės aktų projektų rengimą ir derinimą, kad butų užtikrintas Direktyvos 2019/1936 (dėl kelių infrastruktūros saugumo valdymo) nuostatų perkėlimas.

3. Koordinuoti dideles apimties ir sudėtingų eismo organizavimą reglamentuojančių teisės aktų (Kelių šviesoforų įrengimo taisyklių, Kelių horizontaliojo ženklinimo taisyklių ir Kelio ženklų įrengimo ir vertikaliojo ženklinimo taisyklių) pakeitimo projektų rengimą ir derinimą.

4. Koordinuoti Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo 2, 10, 13, 33 straipsnių ir priedo pakeitimo įstatymo projektą (dėl greitaeigių ratinių traktorių kategorizavimo), kuris įgyvendins Direktyvą (ES) 2021/1716.

5.Vykdyti papildomas (nenumatytas) užduotis, siekiant Susisiekimo ministerijos tikslų eismo saugumo srityje.

Kelių ir oro transporto rinkos reguliavimo ir aplinkosaugos klausimai    
Aleksandras Stupenko Vyresnysis patarėjas

1. Koordinuoti Europos Sąjungos teisės aktų, reglamentuojančių pateikimą į krovinių ir keleivių vežimų rinką, įgyvendinimą nacionalinėje teisėje.

2. Koordinuoti teisės aktų, reglamentuojančių keleivių vežimą kelių transporto priemonėmis, tobulinimą.

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-03-17