BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Kelių ir oro transporto politikos grupė

Tomas Pilukas L. e. departamento direktoriaus pareigas           

Organizuoti ir koordinuoti teisės aktų, reglamentuojančių Kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo lėšų naudojimo modelio peržiūrą, projektų rengimą.

Organizuoti ir koordinuoti, kartu su VĮ Lietuvos oro uostais, skrydžių maršrutų atkūrimo ir rinkodaros priemonių tikslinėms kryptims skatinimo programos sukūrimą ir įgyvendinimą.

Organizuoti ir koordinuoti Transporto ir transporto fizinės ir informacinės infrastruktūros objektų prieinamumo pritaikymo specialiųjų poreikių turintiems žmonėms memorandumo ir jo įgyvendinimo plano parengimą

                                                                                                       
Kelių ir oro transporto infrastruktūros ir finansavimo klausimai    
Sergejus Volkovas Vyresnysis patarėjas

1. Parengti teisės aktus, reglamentuojančius Kelių priežiūros ir plėtros programos (toliau - KPPP) finansavimo lėšų paskirstymą: Vyriausybės nutarimas dėl 2021 metų KPPP naudojimo sąmatos patvirtinimo ir Vyriausybės nutarimas dėl 2021 KPPP rezervo paskirstymo.

2. Siekiant užtikrinti KPPP finansavimo lėšų skirstymo skaidrumą ir "depolitizuoti" pačią skirstymo ir administravimo sistemą, pakeisti Lietuvos Respublikos kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo įstatymą ir Vyriausybės 2005 m. balandžio 21 d. nutarimą Nr. 447 "Dėl Lietuvos Respublikos kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo įstatymo įgyvendinimo", nustatant skaidrius kriterijus.

Kelių ir oro transporto saugos klausimai    
Dmitrij Bial Vyresnysis patarėjas

Koordinuoti poįstatyminių teisės aktų projektų derinimą, kad būtų užtikrintas Direktyvos 2018/645 nuostatų perkėlimas.

Koordinuoti Kelių eismo taisyklių pakeitimo projektą

Koordinuoti teisės aktų projektų derinimą, kad būtų užtikrintas Direktyvos 2019/1936 nuostatų perkėlimas.

Koordinuoti didelės apimties ir sudėtingų eismo organizavimą reglamentuojančių teisės aktų (Kelių šviesoforų įrengimo taisyklių, Kelių horizontaliojo ženklinimo taisyklių ir Kelio ženklų įrengimo ir vertikaliojo ženklinimo taisyklių) pakeitimo projektų rengimą ir derinimą.

Kelių ir oro transporto rinkos reguliavimo ir aplinkosaugos klausimai    
Aleksandras Stupenko Vyresnysis patarėjas

Koordinuoti keleivių vežimo autobusais tolimojo susisiekimo maršrutais tinklo tobulinimą.

Pateikti siūlymus ir priemones dėl naujų Europos Sąjungos teisės aktų, reglamentuojančių krovinių vežimą kelių transporto priemonėmis, nuostatų įgyvendinimo Lietuvos Respublikos teisės aktuose.

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-03-24