BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Plėtros ir tarptautinio bendradarbiavimo grupė

Gytis Mažeika l.e. grupės vadovo pareigas

1. Užtikrinti Diversifikavimo plano įgyvendinimą, pagal poreiki atsižvelgiant į tranzito, rinkų,investuotojų ir kitų svarbių veiksnių skatinimą

 2. Užtikrinti Lietuvos Respublikos interesų sklaidą ES darbotvarkėje

3. Atnaujinti susisiekimo atašė tinklą užsienio šalyse ir ES

4. Užtikrinti Rail Baltica projekto įgyvendinimą

Vytautas Palevičius Vyresnysis patarėjas (turintis pavaldžių)

 

1. Užtikrinti ypatingos valstybinės svarbos projektų įgyvendinimą.

2. Užtikrinti žemės paėmimo visuomenės poreikiams įgyvendinant ypatingos valstybinės svarbos projektus įstatymo pateikto Seime paketo įgyvendinimą

3. Sudaryti Aerodromo, kelių, geležinkelio kelių ir jų įrenginių, geležinkelio želdinių, viešųjų ryšių tinklų elektroninių ryšių infrastruktūros apsaugos zonų planų derinimui priežiūros komitetą.

Ašra Guobienė Vyresnysis patarėjas (turintis pavaldžių)

1. Koordinuoti/užtikrinti aktyvią Susisiekimo ministerijos veiklą ekonominės diplomatijos srityje, siekiant stiprinti Lietuvos, kaip tranzito valstybes, įvaizdį pasaulyje ir diversifikuoti kroviniu rinkas.

2. Užtikrinti pozicijų aktualiais susisiekimo klausimais pateikimą kitų valstybės pareigūnų susitikimuose.

3. Koordinuoti tarptautinės ministrų sesijos parengimą ir įgyvendinimą kartu su Transporto inovacijų asociacija organizuojant tarptautinį Transporto inovacijų forumą.

     
     
     

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-03-21