BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Vandens ir geležinkelių transporto politikos grupė

Vidmantas TamulisVidmantas Tamulis  grupės vadovas

Sudaryti sąlygas kontaktiniame Lietuvos geležinkelių elektros tinkle veikti nepriklausomiems elektros tiekėjams.

Pasirašyti viešųjų keleivių vežimo geležinkelių transportu paslaugų teikimo sutartį.

Aiškiai suformuluoti uosto plėtros kryptis ir priemones laivybos sektoriaus konkurencingumo didinimui, siekiant didinti inovacijas ir žaliąjį kursą Klaipėdos jūrų uoste.

Užtikrinti Vandens ir geležinkelių transporto politikos grupės 2021 m. tikslų (GST, SMART) įgyvendinimą.

 

Geležinkelių transporto klausimai

 
Jurgita Norkienė Vyresnysis patarėjas

1. Atlikti nepriklausomo elektros tiekėjo traukos srovei teikti kontaktiniame geležinkelių tinkle veiklos sąlygų analizę (toliau – analizė) ir pateikti siūlymus dėl šių sąlygų nustatymo geležinkelių transporto veiklą reglamentuojančiuose teisės aktuose.

2. Parengti ir pateikti tvirtinti teisės aktų projektus, kuriais būtų nustatytas skirtų viešosios geležinkelių infrastruktūros pajėgumų pakeitimo mechanizmas.

3. Parengti ir pateikti tvirtinti teisės aktų projektus, kuriais naudojimosi viešąja geležinkelių infrastruktūra apmokestinimo sistema būtų susieta su viešosios geležinkelių infrastruktūros valdytojo patiriamomis išlaidomis ir geležinkelio įmonių (vežėjų) galimybę mokėti nustatytų rinkos segmentų įmokas.

4. Užtikrinti Vandens ir geležinkelių transporto politikos grupės (toliau – VGTPG) 2021 m. tikslų (SMART), susiję su geležinkelių transporto veiklos reguliavimu, įgyvendinimą.

 

 

Vandens transporto klausimai

 
Virginija Šomkienė Vyrenysis patarėjas

1. Dialogo su jūrinio sektoriaus atstovais vystymas.

2. Išnagrinėti galimybes dėl Lietuvos jūrinės laivybos sektoriaus konkurencingumo didinimo ir atlikti Lietuvos laivų savininkų asociacijos lūkesčių laiške keliamų klausimų, susijusių su jūrininkų dienpinigių formalizavimu, jūrų laivų pirkimo-pardavimo sutarčių teisinio reglamentavimo supaprastinimu, reikalavimais jūrų laivų įgulų sudėčiai, analizę.

3. Užtikrinti Vandens ir geležinkelių transporto politikos grupės 2021 m. tikslų (SMART), susijusių su vandens transporto veiklos reguliavimu, įgyvendinimą.

4. Didinti grupės darbuotojų įsitraukimą.

     

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-03-22