BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Vandens ir geležinkelių transporto politikos grupė

Vidmantas TamulisVidmantas Tamulis  grupės vadovas

1. Atlikti analizę ir pateikti pasiūlymus dėl geležinkelių ir autobusų transporto integracijos (sinergijos).

2. Parengti Vandens transporto (jūrų ir vidaus vandenų) strategines gaires.

3.  Užtikrinti veiksmų plano dėl Užmokesčio už minimalųjį prieigos prie viešosios geležinkelių infrastruktūros paketą, ir užmokesčio už skirtus, bet nepanaudotus viešosios geležinkelių infrastruktūros pajėgumus apskaičiavimo ir mokėjimo taisyklių projekto parengimo ir suderinimo su rinka, savalaikį įgyvendinimą

4. Užtikrinti Vandens ir geležinkelių transporto politikos grupės 2021 m. tikslų (GST, SMART) įgyvendinimą.

 

Geležinkelių transporto klausimai

 
Jurgita Norkienė Vyresnysis patarėjas

1. Parengti ir pateikti tvirtinti teises aktų, užtikrinančių Geležinkeliu transporto kodekso pakeitimo įstatymo Nr. XIV-772 įgyvendinimą, projektus.

2. Parengti ir pateikti tvirtinti viešosios geležinkeliu infrastruktūros pajėgumų skyrimo perpildytoje viešosios geležinkeliu infrastruktūros dalyje prioriteto taisyklių pakeitimo projektą

3. Užtikrinti veiksmų plano dėl Užmokesčio už minimalųjį prieigos prie viešosios geležinkelių infrastruktūros paketo ir užmokesčio už skirtus, bet nepanaudotus viešosios geležinkeliu infrastruktūros pajėgumus apskaičiavimo ir mokėjimo taisyklių projekto parengimo ir suderinimo su rinka, savalaikį įgyvendinimą.

4. Atlikti viešosios geležinkeliu infrastruktūros statuso suteikimo/panaikinimo procedūros analizę ir, prireikus, pateikti pasiūlymus dėl šios procedūros tobulinimo.

 

Vandens transporto klausimai

 
Virginija Šomkienė Vyrenysis patarėjas

1. Koordinuoti ir užtikrinti tinkamą Ilgalaikes laivybos Nemunu atnaujinimo programos (studijos) parengimo paslaugų teikimo sutarties vykdymą;

2. Įvertinti Lietuvos Respublikos prekybines laivybos įstatymo nuostatas, kartu su suinteresuotomis pusėmis nustatyti teisinio reglamentavimo tobulinimo poreikį, vykdyti papildomas diskusijas siekiant kompromiso su jūrinės bendruomenes atstovais dėl galimybės švelninti nustatytus teises aktų reikalavimus laivų įgulų nacionalinei sudėčiai, parengti ir pateikti Lietuvos Respublikos Vyriausybei Lietuvos Respublikos prekybines laivybos įstatymo pakeitimo projektą.

3. Užtikrinti teises aktu, reglamentuojančių motorinių pramoginių laivų laivavedžių rengimo, kompetencijos įgijimo reikalavimus, minimalius techninius reikalavimus vidaus vandenų transporto priemonėms, tobulinimą, tarpusavio atitikimą ir suderinamumą su ES teises aktais.

4. Didinti grupes darbuotojų įsitraukimą

     

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-03-17