BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Kauno ir Klaipėdos miestų centrinių paštų pastatų tolesnis panaudojimas

Siekiant įsiklausyti į visuomenės poreikius ir atsižvelgti į valstybės interesus, susijusius su Lietuvos paštui priklausančiais centrinių paštų pastatais Kaune ir Klaipėdoje, visuomenė kviečiama teikti pasiūlymus dėl tolesnio šių pastatų panaudojimo bei įveiklinimo.

Keičiantis visuomenei ir daugelį paslaugų perkėlus į skaitmeninę erdvę, keičiasi ir Lietuvos pašto paslaugų teikimo būdai, pašto skyriai modernizuojami, perkeliami į gyventojams patogiausias vietas ir pritaikomi šiuolaikiniams poreikiams. Dėl šios priežasties centrinių paštų pastatai Kaune ir Klaipėdoje jau nebeatitinka Lietuvos pašto poreikių, yra per dideli, reikalaujantys didelių finansinių išlaidų.

Centrinių paštų pastatai Kaune ir Klaipėdoje pripažįstami turintys išskirtinę kultūrinę ir architektūrinę reikšmę. Visuomenei išreiškus lūkesčius, kad pastatai turėtų būti pritaikyti kultūrinėms, socialinėms, pilietinėms, administracinėms ar kitoms panašioms reikmėms, organizuojama viešoji konsultacija su visuomene. Visi suinteresuoti asmenys kviečiami teikti savo pasiūlymus, kaip šie pastatai galėtų būti pritaikyti visuomenei.

Viešosios konsultacijos tikslas – gauti pasiūlymus, kaip būtų galima panaudoti, įveiklinti Kauno ir Klaipėdos miestų centrinių paštų pastatus, pritaikyti juos kultūrinėms, socialinėms, pilietinėms, administracinėms ar kitoms panašioms reikmėms.

Viešosios konsultacijos metodas – kvietimas teikti pasiūlymus ir viešos diskusijos.

Viešosios konsultacijos trukmė – pasiūlymų iš visuomenės laukiama iki 2019 m. gruodžio 20 d. (imtinai).

Viešosios konsultacijos rezultatų panaudojimas – viešųjų konsultacijų metu suinteresuotų asmenų pateikti pasiūlymai dėl Kauno ir Klaipėdos miestų centrinių paštų pastatų panaudojimo, įveiklinimo, jų pritaikymo kultūrinėms, socialinėms, pilietinėms, administracinėms ar kitoms panašioms reikmėms bus įvertinti ir išanalizuotos jų įgyvendinimo galimybės. Susisiekimo ministrui bus pateikta Kauno ir Klaipėdos miestų centrinių paštų pastatų pritaikymo visuomenės poreikiams galimybių ataskaita. Ataskaita bus parengta tik po viešų diskusijų.

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-02-11