BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


header image

Kita veikla

Susisiekimo ministerijos bendradarbiavimas su užsienio šalimis vykdomas dvišaliu ir daugiašaliu formatu: palaikant ryšius su atitinkamomis užsienio valstybių struktūromis, tarptautinėmis organizacijomis, kitomis institucijomis, užsienio šalių ambasadomis ir nevyriausybinėmis organizacijomis. Ministerija taip pat organizuoja tarptautinių sutarčių ir susitarimų projektų transporto ir komunikacijų srityje rengimą, pasirašytų bendradarbiavimo dokumentų  (dvišalių ir daugiašalių sutarčių ir konvencijų) vykdymą.        

Valstybei svarbių ekonominių projektų pripažinimą reglamentuoja Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2008 m. vasario 13 d. nutarimas Nr. 136 „Dėl Projektų pripažinimo valstybei svarbiais ekonominiais ar kultūriniais projektais tvarkos aprašo patvirtinimo“ (su vėlesniais jo pakeitimais). Projektai gali būti pripažinti valstybei svarbiais ekonominiais projektais, jeigu jais numatomi įgyvendinti valstybės strateginiai interesai, valstybės vykdomos sektorinės ir (ar) regioninės politikos tikslai, jeigu jų įgyvendinimas turėtų didelę įtaką Lietuvos ekonominiam, socialiniam gyvenimui ir atitinkamos srities būklei.

Valstybei svarbaus projekto statusas Lietuvos Respublikos Vyriausybės suteiktas 4 Susisiekimo ministerijos įgyvendinamiems projektams:

PRELIMINARUS SUSISIEKIMO MINISTERIJOS VALSTYBĖS VALDOMŲ ĮMONIŲ VALDYBŲ ATRANKŲ TVARKARAŠTIS

 

2022 m.

Atrankos pradžia

Bendrovė / Įmonė

Nariai*

Balandis-gegužė

VĮ „Oro navigacija“;

 

AB „VIAMATIKA“;

 

VĮ Vidaus vandens kelių direkcija;

 

VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija;

 

AB Lietuvos paštas

3 nepriklausomi nariai

 

2 nepriklausomi nariai

 

2 nepriklausomi nariai

 

3 nepriklausomi nariai

 

 

1 nepriklausomas narys

 

2023 m.

Atrankos pradžia

Viešoji įstaiga

Nariai*

Sausis

VšĮ Transporto kompetencijų agentūra;

 

VšĮ „Plačiajuostis internetas“

 

2 nepriklausomi nariai

 

 

2 nepriklausomi nariai

 

*Preliminarus planuojamas atrinkti nepriklausomų narių skaičius

SM pasirinktų asmenų atrankos gairės

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-03-30