BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


header image

Kita veikla

Susisiekimo ministerijos bendradarbiavimas su užsienio šalimis vykdomas dvišaliu ir daugiašaliu formatu: palaikant ryšius su atitinkamomis užsienio valstybių struktūromis, tarptautinėmis organizacijomis, kitomis institucijomis, užsienio šalių ambasadomis ir nevyriausybinėmis organizacijomis. Ministerija taip pat organizuoja tarptautinių sutarčių ir susitarimų projektų transporto ir komunikacijų srityje rengimą, pasirašytų bendradarbiavimo dokumentų  (dvišalių ir daugiašalių sutarčių ir konvencijų) vykdymą.        

Dėl susipažinimo su parengtu žemės paėmimo visuomenės poreikiams (krašto kelio Nr. 130 Kaunas–Prienai–Alytus ruožui nuo 11,60 iki 31,10 km rekonstruoti Kauno rajono savivaldybės teritorijoje) projektu.

Informacija apie patvirtintą žemės paėmimo visuomenės poreikiams (krašto kelio Nr. 130 Kaunas–Prienai–Alytus ruožui nuo 11,60 iki 31,10 km rekonstruoti Kauno rajono savivaldybės teritorijoje) projektą.


Dėl susipažinimo su parengtu žemės paėmimo visuomenės poreikiams (krašto kelio Nr. 130 Kaunas–Prienai–Alytus ruožui nuo 11,60 iki 31,10 km rekonstruoti Prienų rajono savivaldybės teritorijoje) projektu.

Informacija apie patvirtintą žemės paėmimo visuomenės poreikiams (krašto kelio Nr. 130 Kaunas–Prienai–Alytus ruožui nuo 11,60 iki 31,10 km rekonstruoti Prienų rajono savivaldybės teritorijoje) projektą.


INFORMACINIS PRANEŠIMAS APIE PRADEDAMĄ RENGTI ŽEMĖS PAĖMIMO (IŠPIRKIMO) VISUOMENĖS POREIKIAMS PROJEKTĄ KAUNO RAJONO SAVIVALDYBĖS TERITORIJOJE (Magistralinio kelio A5 Kaunas–Marijampolė–Suvalkai ruožas nuo 16,465 km iki 23,32 km) (Nuoroda į TPD REGISTRĄ Nr. T00089004)

SKELBIMAS APIE PRADEDAMĄ RENGTI ŽEMĖS PAĖMIMO (IŠPIRKIMO) VISUOMENĖS POREIKIAMS PROJEKTĄ (ASMENIMS, KURIŲ GYVENAMOJI VIETA NEŽINOMA) (Magistralinio kelio A5 Kaunas–Marijampolė–Suvalkai ruožas nuo 16,465 km iki 23,32 km)

PRANEŠIMAS DĖL SUSIPAŽINIMO SU PARENGTU ŽEMĖS PAĖMIMO VISUOMENĖS POREIKIAMS (MAGISTRALINIO KELIO A5 KAUNAS–MARIJAMPOLĖ–SUVALKAI RUOŽUI NUO SANKRYŽOS SU KRAŠTO KELIU NR.130 KAUNAS–PRIENAI–ALYTUS IKI KAUNO RAJONO SAVIVALDYBĖS TERITORIJOS RIBOS (NUO 16,465 IKI 23,32 KM) REKONSTRUOTI) KAUNO RAJONO SAVIVALDYBĖS TERITORIJOJE) PROJEKTU


Skelbimas apie pradedamą rengti žemės pakimo (išpirkimo) visuomenės poreikiams projektą Kauno rajono, Jonavos rajono ir Panevėžio rajono savivaldybių teritorijose projekto (pagal projekto „Rail Baltica“ geležinkelių infrastruktūros priežiūros depų susisiekimo komunikacijų inžinerinės infrastruktūros vystymo plano sprendinius). Lietuvos Respublikos Vyraiusybės 2023 m. birželio 28 nutarimas Nr. 506 (TAR, 2023-06-30, Nr. 13263)

PRELIMINARUS SUSISIEKIMO MINISTERIJOS VALSTYBĖS VALDOMŲ ĮMONIŲ IR VIEŠŲJŲ ĮSTAIGŲ VALDYBŲ ATRANKŲ TVARKARAŠTIS

 

2023 m.

Atrankos pradžia

Viešoji įstaiga

Preliminarus planuojamas atrinkti nepriklausomų (ar ministerijos pasirinktų asmenų) valdybos narių skaičius

Gegužė

AB Lietuvos automobilių kelių direkcija

1 narys

Rugpjūtis

VšĮ Transporto kompetencijų agentūra

 

2 nariai

 

Spalis

VĮ Lietuvos oro uostai

4 nariai

Spalis

AB Lietuvos paštas

4 nariai

 

SM pasirinktų asmenų atrankos gairės

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-03-30