BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Projektas „Rytų-Vakarų transporto koridorius“ (East-West Transport Corridor)

Šis transporto koridorius jungia Vilniaus (Lietuva) ir Esbjergo (Danija) miestus, sudarydamas dalį pasaulinio prekybos koridoriaus, jungiančio Rusiją, Juodosios jūros regioną ir Tolimuosius Rytus. Formuojant koridorių bendradarbiauja teritorijų planavimo institucijos, universitetai, uostai bei transporto įmonės iš Baltarusijos, Danijos, Lietuvos, Rusijos, Švedijos ir Vokietijos.

Pagrindiniai tikslai – stiprinti įvairių transporto mazgų bendradarbiavimą ir siekti, kad šio koridoriaus pagrindu būtų suformuota konkurencinga tarptautinė transporto ir logistikos grandinė. Siekiant šio tikslo ir siekdama, kad transporto koridorius „Rytai-Vakarai“ plėtotų draugišką aplinkai transportą ir išsiskirtų kaip „žaliasis transporto koridorius“, LR Vyriausybė 2009 m. spalio 28 d. pripažino šį koridorių valstybei svarbiu ekonominiu projektu.

Plačiau apie projektą:
www.eastwesttc.org
 
Rytų-Vakarų transporto koridoriaus geografija:

Informaciją patalpino
Tarptautinio bendradarbiavimo skyrius

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-04-01