BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Šiaurės Matmens Transporto ir logistikos partnerystė

Šiaurės Matmens Transporto ir logistikos partnerystė įgyvendina Šiaurės Dimensijos politiką transporto srityje. Partnerystė buvo įkurta 2009 m. šalims narėms pasirašius  Supratimo Memorandumą.  Pagrindinis Partnerystės tikslas – pagerinti ES transporto tinklų jungtis su Rusijos, Baltarusijos ir Norvegijos transporto tinklais, siekiant paskatinti darnią plėtrą ir ekonominį augimą. Įgyvendinant šį tikslą  numatoma spartinti regioninių  transporto infrastruktūros projektų vykdymą ir šalinti neinfrastruktūrinio pobūdžio kliuvinius.
2021 metais Susisiekimo ministerija perima pirmininkavimą Šiaurės matmens transporto ir logistikos partnerystės (ŠM TLP) valdymo komitetui. Pagrindinį dėmesį pirmininkavimo metu numatoma skirti transporto paslaugų skaitmeninimo iniciatyvų nagrinėjimui.

Daugiau apie Partnerystę skaitykite čia.

 

Informaciją patalpino
Tarptautinio bendradarbiavimo skyrius

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-04-01