BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Geležinkelių transportas

 

KALININGRADO TRANZITAS


  • Bendra taisyklė - geležinkelių tranzitas tarp Kaliningrado srities ir kitų Rusijos Federacijos dalių nėra sustabdytas ar užblokuotas, išskyrus sankcionuotas prekes. Pažymėtina, kad pagal 2022 m. liepos 13 d. Europos Komisijos išaiškinimą, leidžiamas sankcionuotų prekių tranzitas geležinkeliais, kurios yra skirtos užtikrinti būtinuosius poreikius (šių prekių poreikis skaičiuojamas pagal paskutinių 3 metų tranzito apimčių vidurkį). Atkreiptina, kad ir toliau draudžiama gabenti karinės ar dvigubos paskirties prekes ir technologijas. 
  • Pažymėtina, kad ši išimtis negalioja tranzitu Rusijos vežėjams į/iš Kaliningrado gabentiems sankcionuotas prekes kelių transportu. 
  • Plačiau Europos Komisijos išaiškinime

 

Daugiau informacijos apie tarptautines sankcijas: 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-10-27