BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Transporto, telekomunikacijų ir energetikos (TTE) taryba

Transporto srityje Taryba kartu su Europos Parlamentu yra atsakinga už bendrosios transporto politikos srities teisės aktų, pavyzdžiui, bendrųjų tarptautinio transporto taisyklių, vežėjams taikomų sąlygų ir keleivių teisių užtikrinimo bei transporto saugos gerinimo priemonių, priėmimą. Vienas iš svarbiausių tikslų yra įdiegti darniojo transporto sistemas, kurias naudojant energijos suvartojimas būtų mažas, o naudotojų judumas pagerėtų dėl geresnio vežimo laiko ir maršrutų.

Telekomunikacijų srityje Taryba kartu su Europos Parlamentu yra atsakinga už teisės aktų ir gairių dėl telekomunikacijų tinklų ir jų sąveikumo priėmimą. ES politika taip pat siekiama gerinti konkurenciją, kibernetinį saugumą ir inovacijas telekomunikacijų sektoriuje.

Susisiekimo ministras atstovauja Lietuvai TTE taryboje transporto ir telekomunikacijų klausimais.

Transporto ir telekomunikacijų  ministrai paprastai posėdžiauja 2 kartus per metus.

 

Sprendimų priėmimo procesas Taryboje:  http://www.consilium.europa.eu/lt/council-eu/decision-making/

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-03-31