BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Dėl SAM pateiktos informacijos apie medicinos priemonių trūkumą (komentaro vaizdo įrašas)

2021-04-22

Susisiekimo ministerija, reaguodama į SAM pateiktą informaciją apie medicinos priemonių trūkumą, paaiškina situaciją.
 
Komentuoja Susiekimo ministerijos kancleris Ramūnas Dilba:
 

Kalba eina apie pirmojo karantino metu atgabentas apsaugos priemones iš Kinijos. Tuometinei Susisiekimo ministerijos vadovybei ir Lietuvos paštui buvo pavesta užtikrinti logistiką ir apsaugos priemonių paskirstymą gydymo įstaigoms pagal Operacijų vadovo sprendimus.
 
Dėl šiandien SAM minimo priemonių trūkumo, Susisekimo ministerija užklausė duomenų iš Lietuvos pašto, kuriuos analizavome kartu su Sveikatos apsaugos ministerijos specialistais. Pagal pirminius duomenis, Lietuvos paštas  paskirstė visas gautas siuntas gydymo įstaigoms ir įvykdė sutarties sąlygas.
 
Dabartinė Susisiekimo ministerijos vadovybė ir jos pavaldžios įmonės pasirengusios ir bendradarbiaus su teisėsaugos institucijomis suteikiant tyrimui visą būtiną medžiagą. Tegu išsamus tyrimas ir teisėsaugos institucijos atsako į visus klausimus ir nustato kaltuosius ir prasižengusius.