BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Ateinančiais metais Lietuvą ir Kazachstaną turėtų sujungti reguliarūs tiesioginiai skrydžiai

Data

2021 10 14

Įvertinimas
0
airplane-956724_1920.jpg

Jau ateinančiais metais rengiamasi pradėti reguliarius skrydžius tarp Lietuvos ir Kazachstano – tai numatyta abiejų šalių ketinimų protokole, kuris buvo pasirašytas spalio 12 d. Kazachstano sostinėje Nur Sultane Lietuvos delegacijos vizito metu.

 

Tiesioginiai skrydžiai numatomi maršrutais Vilnius–Nur Sultanas–Vilnius ir Vilnius–Almata–Vilnius.

 

„Dėliojant ir pildant skrydžių žemėlapį iš Lietuvos, Kazachstanas dėl jo ekonominių ryšių su Lietuva yra viena iš mums svarbių krypčių Azijoje“, – sako susisiekimo ministras Marius Skuodis.

 

Ketinimų protokolas pasirašytas atsižvelgiant į tiesioginio oro susisiekimo svarbą glaudesniam abiejų šalių bendradarbiavimui.

 

Galutinį sprendimą dėl šių skrydžių dar turės priimti Kazachstano tarpžinybinė komisija, sprendžianti koronaviruso pandemijos suvaldymo klausimus.