BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Du Vidaus vandens kelių direkcijos kapitonai apdovanoti Lietuvos upeivio garbės ženklu

Data

2022 01 12

Įvertinimas
0
apdovanojimas.jpg

Kasmet teikiamu Lietuvos upeivio garbės ženklu šiemet apdovanoti VĮ Vidaus vandens kelių direkcijos kapitonai Vidmantas Gabrielaitis ir Danius Druskis. Darbuotojai pagerbti už nepriekaištingą darbą plėtojant ir modernizuojant vidaus vandenų transportą, nacionalinės laivybos tradicijų puoselėjimą ir šioje srityje dirbančių specialistų profesijos prestižo kėlimą.

„Dėkoju už jūsų darbą ir indėlį rūpinantis laivyba ilgiausia Lietuvos upe Nemunu. Tikiu, kad per artimiausius trejus ketverius metus Nemunas bus prikeltas naujam gyvenimui - atgaivinsime krovininę ir pramoginę laivybą, išnaudosime šios upės potencialą ir Nemune bus dar daugiau gyvybės“, – sveikindamas kapitonus kalbėjo susisiekimo ministras Marius Skuodis.

 

V. Gabrielaitis savo patirtį, gautą dar iš tėvo, ilgamečio kapitono, panaudoja rūpindamasis vidaus vandenų kelio – Nemuno – priežiūra. Jo asmeninėmis pastangomis, net ir esant sausroms, greitaeigiai keleiviniai ir kiti laivai gali saugiai plaukti Nemuno upe. V. Gabrielaitis taip pat aktyviai dalyvauja rengiant vidaus vandenų transporto specialistus. 

 

D. Druskis turi 5 kategorijos kapitono-mechaniko kvalifikaciją, leidžiančią plukdyti keleivius greitaeigiais „Raketa“ tipo laivais ir kitais didelės galios vidaus vandenų laivais. Kapitonas daug prisidėjo prie greitaeigių keleivinių laivų maršruto Kaunas-Nida atgaivinimo. 

 

Lietuvos upeivio garbės ženklu apdovanojami vidaus vandenų transporto darbuotojai ir kiti asmenys už ilgametį ir nepriekaištingą darbą, plėtojant ir modernizuojant vidaus vandenų transportą, nacionalinės laivybos tradicijų propagavimą, nacionalinės laivybos gerinimą.

 

Pagerbus V. Gabrielaitį ir D. Druskį, Lietuvos upeivio garbės ženklu iš viso jau apdovanoti 46 asmenys.