BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Ieškomi ekspertai, galintys įvertinti paraiškas pagal Europos infrastruktūros tinklų priemonės kvietimą

Data

2022 01 20

Įvertinimas
0
Kvietimas_1.jpg

Europos Komisijos įkurta Europos klimato, infrastruktūros ir aplinkos vykdomoji įstaiga (angl. European Climate, Infrastructure and Environment Executive Agency, CINEA) kviečia ekspertus vertinti projektų finansavimo paraiškas, kurios teikiamos pagal Europos infrastruktūros tinklų  priemonės (angl. Connecting Europe Facility, CEF) kvietimą.
 

CINEA labiausiai ieško ekspertų, turinčių patirties vertinant sąnaudas ir naudą transporto ir energetikos sektoriuose. Su minėtais sektoriais susiję kitų sričių ekspertai taip pat yra skatinami ir kviečiami registruotis duomenų bazėje.
 

Norintys tapti ekspertais, galinčiais įvertinti paraiškas pagal Connecting Europe Facility (CEF) kvietimą, turėtų užsiregistruoti Europos Komisijos ekspertų duomenų bazėje (expert database), nurodyti savo patirtį reikalaujamose srityse ir pateikti kitą prašomą informaciją.
 

Paraiškų vertinimo ekspertais tapusiems asmenims bus mokamas atlygis už atliktus vertinimus.
 

Lietuva Europos infrastruktūros tinklų priemonės gauna milijoninę ES paramą „Rail Balticos“ ir kitiems transporto ir telekomunikacijų projektams. Šiam Europos infrastruktūros tinklų priemonės kvietimui Susisiekimo ministerija ir jos valdymo srities įmonės rengiasi pateikti devynias paraiškas. Ieškomi ekspertai vertins ir Lietuvos teikiamas paraiškas.