BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Ilgamečiam vidaus vandenų laivyno puoselėtojui – Jūrų kapitono Liudviko Stulpino medalis

Data

2021 02 19

Įvertinimas
12
Stulpinas-su-dezute.jpg

Susisiekimo ministras Marius Skuodis Jūrų kapitono Liudviko Stulpino medaliu apdovanojo VĮ Vidaus vandens kelių direkcijos techninės priežiūros ir gamybos direktorių Juozą Lenkutį. Apdovanojimas skirtas už ilgametį darbą, puoselėjant Lietuvos vidaus vandenų laivyną, pažangių technologijų ir gamybos metodų diegimą.

 

J. Lenkutis įvertintas už didžiulį indėlį kuriant Kauno žiemos vidaus vandenų uostą, organizuojant įvairių tipų (krovininių, keleivinių, techninių, pramoginių) laivų statybą ir remontą Laivų technikos priežiūros bazėje.

 

Jo pastangomis iki šiol veikia laivų pakėlimo slipas Kauno žiemos vidaus vandenų uoste, jam vadovaujant pastatytos 1000 tonų keliamosios galios krovininės baržos, upiniai vilkikai-stūmikai, kitos vidaus vandenų transporto priemonės.

 

J. Lenkutis 2008 m. apdovanotas ir Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos Garbės upeivio ženklu.

 

Liudviko Stulpino medalis įsteigtas 2013 m. Šiuo medaliu jau apdovanota 13 žmonių.