BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Išrinkta nauja AB „Detonas“ valdyba

Data

2022 05 30

Įvertinimas
0
Detonas.jpg

Sprogdinimo darbus atliekanti įmonė „Detonas“, darbą baigus senajai valdybai, turi naują 4 metų kadencijos valdybą. Laimėję atranką, joje dirbs 3 valdybos nariai, iš kurių 2 – nepriklausomi: Evaldas Margis ir Mantas Šukevičius.

„Linkiu naujajai valdybai savo žiniomis ir gebėjimais kuo veiksmingiau prisidėti plečiant ir diversifikuojant įmonės veiklos sritis, užtikrinant teikiamų paslaugų kokybę, skatinant inovacijas ir bendradarbiavimą su krašto apsaugos sistema bei kitomis valstybės institucijomis. Šiandieniniame geopolitiniame kontekste ypač svarbu išnaudoti veiklos diversifikacijos karinėje pramonėje galimybes“, – sako susisiekimo ministras Marius Skuodis.

Vienas iš išrinktų nepriklausomų narių – Evaldas Margis turi didelę patirtį statybų, verslo plėtros, eksporto rinkų plėtros, gamybos organizavimo srityse. Šią patirtį jis sukaupė eidamas vadovo pareigas tarptautinėse kompanijose: UAB „Kyocera-Unimerco Lietuva“, UAB „Anykščių Varis“, UAB „Axis Tech“, UAB „Baumit“.  

Antrasis atranką laimėjęs nepriklausomas valdybos narys – Mantas Šukevičius, taikydamas gerosios valdysenos principus ir užtikrindamas valdybos veiklos tęstinumą, tęs darbą AB „Detonas“ valdyboje. Jis turi vertingos patirties rizikų valdymo, darbo su klientais ir kreditavimo nuostatų įdiegimo srityse, korporatyvinę valdyseną diegė ir viename Kazachstano bankų. M. Šukevičius nuo 2020 m. vadovauja UAB „Victory Funds“.

Prie naujos kadencijos AB „Detonas“ valdybos taip pat prisijungs bendrovės akcininkės Susisiekimo ministerijos deleguojamas valdybos narys.

Nuo 1959 m. sprogdinimo darbus Lietuvoje atliekanti bendrovė „Detonas“ teikia sprogdinimo, pastatų griovimo ir gręžimo paslaugas, gamina sprogstamąsias medžiagas ir jas parduoda. 

Bendrovei taip pat keliami tikslai ieškoti klientų užsienio rinkose, o tobulinant sprogdinimo technologijas didinti pagrindinių paslaugų mastą. Tikimasi, kad AB „Detonas“ prisidės prie Valstybinės reikšmės kelių priežiūros ir plėtros 2022–2035 m. Strateginių gairių įgyvendinimo ir plėtros karinėje pramonėje.