BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Kviečiame į Išankstinio ES fondų investicijų į skaitmeninio junglumo gerinimo veiklą 2021–2027 m. vertinimo pristatymą

Data

2020 12 10

Įvertinimas
2
2020-12-10.png

Gruodžio 11 d., penktadienį, nuo 9 iki 12.15 val. nuotoliniu būdu vyks Susisiekimo ministerijos iniciatyva atlikto Išankstinio ES fondų investicijų į skaitmeninio junglumo gerinimo veiklą 2021–2027 m. finansavimo laikotarpiu vertinimo pristatymas.

Pristatymo renginiu siekiama informuoti už ES fondų investicijų planavimą, administravimą ir panaudojimą atsakingų institucijų atstovus, socialinius-ekonominius partnerius, Susisiekimo ministerijos administruojamų priemonių projektų vykdytojus ir kitas suinteresuotas institucijas bei visuomenę apie atlikto vertinimo įžvalgas, gautus rezultatus ir rekomendacijas.

Renginio metu bus pristatyti plačiajuosčio ryšio „baltųjų sričių“ žemėlapiai ir joms padengti reikalingos investicijos, plėtrą stabdantys veiksniai. Taip pat bus aptartos itin didelio pajėgumo tinklų naudojimo skatinimo priemonės bei rekomendacijos, skirtos palengvinti plačiajuosčio ryšio infrastruktūros diegimą ir užtikrinti, kad spartus internetas būtų prieinamas kuo didesnei Lietuvos gyventojų daliai.

Renginyje dalyvaus vertinimą atlikusios UAB „Smart Continent LT“ ir Susisiekimo ministerijos atstovai.

Būtina išankstinė registracija: kviečiame registruotis iki gruodžio 10 d. (imtinai) paspaudus šią nuorodą.

Renginio programą rasite čia.

Su Išankstinio ES fondų investicijų į skaitmeninio junglumo gerinimo veiklą 2021–2027 m. finansavimo laikotarpiu vertinimo santrauka galite susipažinti čia.