BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


„LTG Cargo“ krovinius gabens nauju intermodaliniu maršrutu Kaunas–Slavkovas

Data

2023 02 08

Įvertinimas
0
LTG_Cargo.JPG

„Lietuvos geležinkelių“ Grupės krovinių vežimo bendrovė „LTG Cargo“ vasario mėnesį pradės gabenti intermodalinius krovinius konteineriais tarp Kauno intermodalinio terminalo ir Slavkovo Lenkijoje. Netoli Katovicų įsikūręs terminalas – svarbus Lenkijos plačiosios vėžės mazgas, kuriame susijungia geležinkelio linijos tarp Lietuvos ir Lenkijos bei Ukrainos ir Lenkijos. Iš šio terminalo krovininiai traukiniai taip pat reguliariai kursuoja į Švaržeidę Vokietijoje, Madalonį Italijoje, Koperio uostą Slovėnijoje ir Gdansko uostą Lenkijoje.

Planuojama, kad krovininių traukinių reisai pirmyn–atgal bus organizuojami 2 kartus per savaitę. Klientams pageidaujant, bus organizuojamas krovinių pervežimas ir į Klaipėdos jūrų uostą. Lietuvos teritorijoje pervežimais rūpinsis „LTG Cargo“, Lenkijos – grupės dukterinė bendrovė „LTG Cargo Polska“. 

„Tęsiame diversifikacijos į Vakarus veiksmus ir plečiame krovinių gabenimo maršrutų tinklą Vakaruose. Šis naujas maršrutas leis dar daugiau iki šiol sunkiasvoriu autotransportu tarp Lietuvos ir Lenkijos gabenamų krovinių perkelti ant geležinkelių. Intermodalinius krovinius gabenant traukiniais net ir pavieniai klientų konteineriai galės būti efektyviai paskirstomi ir pervežami į kitus didžiuosius terminalus Lenkijoje ir Europoje, todėl vis daugiau vežėjų galės rinktis tvaresnius logistikos sprendimus“, – teigia „LTG Cargo“ vadovė Eglė Šimė. 

Naujo maršruto Kaunas–Slavkovas ilgis sieks 740 km, o vienu traukinio reisu galės būti gabenama iki 93 TEU krovinių (TEU – dvidešimties pėdų vieneto ekvivalentas). 

Primenama, kad „LTG Cargo“ ir dukterinės grupės bendrovės šiuo metu dėmesį telkia į aktyvius diversifikacijos į Vakarus veiksmus. Intermodaliniai kroviniai šiuo metu gabenami iš Lietuvos į Duisburgą Vokietijoje. Bendrovė taip pat teikia konkurencingas krovinių gabenimo paslaugas Lietuvos klientams, rūpinasi žemės ūkio produkcijos ir naftos produktų gabenimu tarp Lietuvos ir Ukrainos. 

AB „Lietuvos geležinkeliai“ informacija