BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


M. Skuodis Londone susitiks su JK transporto sekretoriumi, pasirašys memorandumą dėl oro susisiekimo paslaugų

Data

2022 06 27

Įvertinimas
1
tommy-van-kessel-WTsKxei9Ejo-unsplash.jpg

Susisiekimo ministras Marius Skuodis birželio 28–29 dienomis su darbo vizitu lankysis Londone, Jungtinėje Karalystėje (JK), kur su šios šalies transporto sekretoriumi Grantu Shappsu (Grant Shapps) aptars dvišalę ekonominę darbotvarkę, glaudesnio bendradarbiavimo galimybes transporto ir logistikos srityse. Siekdami plėtoti krovinių vežimo paslaugas oro transportu, Lietuvos susisiekimo ministras su JK kolega pasirašys bendradarbiavimo memorandumą.

Susitikime su JK transporto sekretoriumi bus aptarta tiesioginių skrydžių tarp Lietuvos ir JK oro uostų plėtra. Vilnių ir Londoną jungia skrydžiai į Londono Sičio oro uostą. JK ekspertai šiuo metu konsultuoja rengiant skrydžių skatinimo Lietuvai strategiškai svarbiomis kryptimis modelį. 

Kartu numatoma aptarti susisiekimo inovacijų ir aplinkai draugiško transporto plėtros klausimus, Tarptautinės civilinės aviacijos organizacijos (ICAO) atliekamo tyrimo dėl „Ryanair“ keleivinio orlaivio priverstinio nutupdymo Minske eigą, taip pat besitęsiantį Rusijos karą Ukrainoje ir jo poveikį tarptautinėms rinkoms.

Vizito metu M. Skuodis susitiks su Tarptautinės jūrų organizacijos (IMO) vadovais, aptars karo poveikį tarptautinei laivybai ir pasaulines laivybos tendencijas.

Viešėdamas Londone ministras taip pat susitiks su JK lietuvių bendruomenės nariais.