BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Ministras aptars kelių infrastruktūros ir geležinkelių projektus su Plungės ir Rietavo savivaldybių vadovais, verslo bendruomene

Data

2021 11 18

Įvertinimas
0
Plunge.jpg

Penktadienį Plungės rajono ir Rietavo savivaldybėse apsilankysiantis susisiekimo ministras Marius Skuodis su šių savivaldybių merais ir verslo bendruomene aptars planuojamus įgyvendinti kelių ir geležinkelių infrastruktūros projektus Vakarų Lietuvos regione. 

 

Penktadienį ryte ministras susitiks su Rietavo savivaldybės meru Antanu Černeckiu, kartu su juo lankysis Rietavo kelių infrastruktūros objektuose. Po pietų numatytas ministro susitikimas su Plungės rajono meru Audriumi Klišoniu, kelių ir geležinkelių infrastruktūros objektų aplankymas šioje savivaldybėje.

 

Vėliau ministras drauge su abiejų savivaldybių merais, vietos verslininkų bendruomene dalyvaus apskrito stalo diskusijoje „Judėk laisvai ir saugiai“. Jos metu bus aptarti šiame Vakarų Lietuvos regione numatyti įgyvendinti kelių ir geležinkelių infrastruktūros projektai, išklausomi vietos savivaldos bei verslo bendruomenės pasiūlymai.

 

Sauliaus Narkaus nuotr.