BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Oro transporto keleivių teisės atšaukus keleivinius skrydžius iš Jungtinės Karalystės

Data

2020 12 21

Įvertinimas
0
IMG_5270.jpg

Jungtinėje Karalystėje plintant naujai koronaviruso atmainai, Lietuvos Vyriausybė laikinai sustabdė visus keleivinius skrydžius iš šios šalies nuo gruodžio 21 d. 4 val. iki gruodžio 31 d. 24 val.

Primename, kad norėdamas susigrąžinti pinigus už nepanaudotą skrydžio bilietą, keleivis turi užpildyti prašymą oro vežėjo interneto svetainėje arba pateikti prašymą vežėjui elektroniniu paštu.

Jei skrydis oficialiai atšauktas, keleiviai turi teisę atgauti visą už skrydį sumokėtą sumą (arba pasikeisti skrydžio bilietą kitu bilietu skrydžiui į galutinį punktą artimiausiu galimu laiku, ar kitu laiku, jei yra vietų).

Jeigu keleivis savo noru atsisako skrydžio, kuris yra vykdomas, keleivis gali susigrąžinti pinigus pagal turimo bilieto tarifo taisykles bei oro vežėjo nustatytas pinigų grąžinimo sąlygas.

Taip pat atkreipiame dėmesį, kad krovininiai skrydžiai tarp Lietuvos ir JK nėra stabdomi.

Svarbiausia informacija apie karantino apribojimus ir koronavirusą Lietuvoje skelbiama čia

Apie susisiekimą karantino metu taip pat informuoja Lietuvos oro uostai ir Lietuvos transporto saugos administracija.