BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Paskirtas naujas VšĮ Transporto kompetencijų agentūros vadovas

Data

2021 11 26

Įvertinimas
6
M.Skuodis ir M.Baranauskas.jpg

Susisiekimo ministras paskyrė naują viešosios įstaigos Transporto kompetencijų agentūros (TKA) direktorių Marių Baranauską, laimėjusį Susisiekimo ministerijos organizuotą atranką. Jis vadovaus TKA iki iš vaiko priežiūros atostogų grįš nuolatinė TKA vadovė Goda Bražytė-Balčiūnė.

 

M. Baranauskas darbą agentūroje pradeda penktadienį. Naująjį TKA vadovą rinko susisiekimo ministro sudaryta komisija kartu su personalo atrankos agentūra.

 

„Naujajam Transporto kompetencijų agentūros vadovui linkiu sėkmės, siekiant, kad šalies susisiekimo sistema veiktų profesionaliai ir kokybiškai. Vienas iš veiklos prioritetų – JAV skrydžių rinkos atvėrimas Lietuvos oro bendrovėms, taip pat susitelkimas į vieną svarbiausių iššūkių – gerinti eismo saugą ir suteikiamų paslaugų kokybę“, – po susitikimo su naujuoju TKA vadovu sakė susisiekimo ministras Marius Skuodis. 

 

Darbą pradedančiam TKA vadovui keliami lūkesčiai siekti aukščiausio civilinės aviacijos ir eismo saugos užtikrinimo priežiūros lygio, didinti organizacijos veiklos efektyvumą, komandos įsitraukimą, nuosekliai gerinti teikiamų paslaugų kokybę ir kurti tvarius santykius su rinkos dalyviais ir kitomis suinteresuotomis šalimis.  

 

„Mano misija agentūroje – įgyvendinti aviacijos ir eismo saugos strategijas, didinti darbuotojų įsitraukimą bei kompetenciją, atsižvelgti į klientų poreikius teikiant paslaugas, sudaryti palankias sąlygas Lietuvos transporto įmonėms teisėtai ir lanksčiai plėstis Lietuvoje bei užsienyje“, sako naujasis TKA vadovas.

 

M. Baranauskas turi didelę vadovavimo, procesų valdymo ir optimizavimo, organizacijos efektyvumo ir skaidrumo užtikrinimo, pokyčių valdymo patirtį. Jis yra dirbęs AB „Lesto“, AB Rytų skirstomuosiuose tinkluose, UAB „Snoro lizingas“, UAB „Start Vilnius“.

 

TKA veikla apima specialistų licencijavimą ir jų veiklos bei aviacijos sektoriaus ūkio subjektų veiklos priežiūrą, akreditavimą ir licencijavimą, taip pat kelių saugos stebėseną, eismo įvykių analizę ir avaringų vietų nustatymą.