BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Pokyčiai dviejų susisiekimo sektoriaus įmonių valdybose

Data

2022 08 05

Įvertinimas
0
Unsplash.jpg

AB „Viamatika“ ir VĮ „Oro navigacija“, darbą baigus senosioms valdyboms, turi naujas 4 metų kadencijos valdybas. 

AB „Viamatika“ valdyboje dirbs du nepriklausomi nariai – Paulius Arštikys ir Rolandas Oginskas.

P. Arštikys turi daugiau nei 20 metų vadovaujamo darbo, verslo vystymo, finansų ir personalo valdymo patirtį energetikos, kelių infrastruktūros, telekomunikacijų ir gamybos srities įmonėse. Antras atranką laimėjęs nepriklausomas valdybos narys R. Oginskas, taikant gerosios valdysenos principus ir užtikrinant valdybos veiklos tęstinumą, tęs darbą AB „Viamatika“ valdyboje. Ilgametę tiek vietos, tiek tarptautinių infrastruktūros projektų valdymo patirtį jis sukaupė dirbdamas įmonėse „COWI“, „Kelprojektas“, „Litgrid“.

Prie naujos kadencijos AB „Viamatika“ valdybos prisijungs Susisiekimo ministerijos deleguota valstybės tarnautoja Evelina Verikienė.

AB „Viamatika“ valdybą iš viso sudaro 3 valdybos nariai, iš jų 2 nariai yra nepriklausomi. AB „Viamatika“ yra atsakinga už tinkamą susisiekimo komunikacijų statinių statybą ir eksploatavimą, vertina statybos darbų ir medžiagų atitiktį reikalavimams.

VĮ „Oro navigacija“ valdyboje dirbs 3 nepriklausomi nariai: Jūratė Stanišauskienė, Mantas Šukevičius ir Gediminas Almantas. 

J. Stanišauskienė, turinti daugiau nei 15 metų aukščiausio lygio vadovavimo, strategijos formavimo ir įgyvendinimo globaliu mastu patirtį tiek Lietuvoje, tiek ir Europoje, šiuo metu vadovauja pasaulinės finansines paslaugas teikiančios bendrovės „Western Union Processing Lithuania“ globalioms operacijoms 4 žemynuose bei operacijų centrui Lietuvoje. 

M. Šukevičius yra sukaupęs tarptautinės patirties rizikų valdymo, darbo su klientais ir kreditavimo nuostatų įdiegimo srityse, korporatyvinę valdyseną diegė ir viename iš Kazachstano bankų. M. Šukevičius nuo 2020 m. vadovauja UAB „Victory Funds“, taip pat jis yra išrinktas antrai kadencijai ministerijai pavaldžios AB „Detonas“ valdybos pirmininku.

G. Almantas, taikant gerosios valdysenos principus ir užtikrinant valdybos veiklos tęstinumą, tęs darbą VĮ „Oro navigacija“ valdyboje. Šiuo metu jis yra EPSO-G valdybos pirmininkas ir VĮ Lietuvos oro uostų valdybos narys.

Susisiekimo ministerija į naujos kadencijos VĮ „Oro navigacija“ valdybą delegavo Darių Stravinską, Ateities susisiekimo politikos grupės vadovą, gerai išmanantį korporatyvinės valdysenos principus ir susisiekimo sektoriaus reglamentavimą. Darbą valdyboje tęs įmonės darbuotojų atstovas Vytautas Vaižmužis – VĮ „Oro navigacija“ Aeronautikos gelbėjimo koordinacinio centro vadovas. 

VĮ „Oro navigacija“ valdybą sudaro 5 nariai, iš jų 3 nepriklausomi. Įmonė teikia oro eismo valdymo, ryšių, navigacijos ir stebėjimo, oro navigacijos informacijos paslaugas Lietuvos oro erdve skrendantiems orlaiviams.