BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Pradedamas atnaujinti traukinių eismas ruožuose Vilnius–Klaipėda–Vilnius ir Vilnius–Kaunas–Vilnius

Data

2022 11 18

Įvertinimas
0
elektrinis traukinys ziema.jpg

Pašalinus dalį incidento padarinių, penktadienio vidurdienį pradedamas atnaujinti maršrutų Vilnius–Klaipėda–Vilnius ir Vilnius–Kaunas–Vilnius eismas – vienu keliu pradeda važiuoti pirmieji traukiniai. Kitame kelyje ir toliau dirba gausios specialistų pajėgos, todėl juo eismas nevyksta. 

Dėl riboto eismo pralaidumo ruože galimi visų traukinių Vilnius–Klaipėda–Vilnius ir Vilnius–Kaunas–Vilnius vėlavimai apie valandą ir daugiau. Naujausią informaciją apie traukinių eismą galima rasti keleivių vežimo bendrovės „LTG Link“ puslapyje www.ltglink.lt bei mobiliojoje programėlėje. Atsiprašome klientų už galimus nepatogumus.

Primenama, kad ketvirtadienio vakarą atkarpoje Vievis–Žasliai krovininis traukinys susidūrė su specialiąja technika, skirta geležinkelio remonto darbams. Įvykio metu žmonės nenukentėjo. Avarijos metu pažeistas vieno kelio kontaktinis tinklas ir kito kelio gabaritas, todėl buvo visiškai sustabdytas traukinių eismas maršrutais Vilnius–Kaunas–Vilnius bei Vilnius–Klaipėda–Vilnius.

Šiuo metu šalinami avarijos padariniai ir keičiama kontaktinio tinklo atrama. Avarijos vietoje dirba gausios specialistų pajėgos, dedamos maksimalios pastangos, kad traukinių eismas kuo greičiau būtų pilnai atstatytas. Tikimasi, kad tai pavyks padaryti penktadienio vakarą. 

„Lietuvos geležinkeliai“ pradėjo tyrimą, kurio metu bus patikslintos įvykio aplinkybės bei nustatytos jo priežastys. 

„Lietuvos geležinkelių“ informacija