BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Prie Susisiekimo ministerijos visus norinčius skiepijo atvykusiame skiepų autobuse

Data

2021 08 10

Įvertinimas
0
1.jpg

Susisiekimo ministerijos inciatyva pasiskiepyti nuo COVID-19 ligos galėjo visi iki šiol to nepadarę ministerijos darbuotojai ir jų šeimos nariai - prie ministerijos antradienį vadovybės kvietimu atvyko skiepų autobusas. Pasiskiepyti prie Operos ir baleto teatro atvykusiame autobuse galėjo ir visi norintys vilniečiai. 

„Šiuo metu beveik 90 proc. ministerijoje dirbančių kolegų yra pasiskiepiję nuo koronaviruso. Šiandien sudarėme galimybę tai padaryti iki šiol dėl įvairių priežasčių to nepadariusiems – mūsų kvietimu prie ministerijos atvyko skiepų autobusas. Skiepytis kvietėme ne tik darbuotojus, bet ir jų šeimų narius, kitų ministerijų dirbančiuosius. Raginu visas  įmones pasinaudoti skiepų autobuso teikiama galimybe“, - sako susisiekimo ministras Marius Skuodis.

Netoli Susisiekimo ministerijos stovėjusiame skiepų autobuse per dvi valandas paskiepyta daugiau nei 60 žmonių.
 

Primename ir apie kitas skiepijosi galimybes to nepadariusiems. Vakciną gauti gali visi Lietuvos gyventojai, sulaukę 16 m. 12–15 m. amžiaus asmenis skiepijimui registruoti gali tėvai (įtėviai), globėjai arba rūpintojai.

 

Pasiskiepyti nuo COVID-19 ligos gyventojai gali registruodamiesi internetu www.koronastop.lt arba telefonu 1808. Kiekvieną ketvirtadienį visos Lietuvos savivaldybės kviečia skiepytis be registracijos. Vakcinaciją „gyva eile“ vykdo ir Nacionalinio kraujo centro mobilūs vakcinacijos punktai. Registruojantis galima rinktis patogiausią vakcinacijos vietą ir laiką. Į kylančius klausimus atsakyti padės www.koronastop.lt/vakcina