BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Skelbiama atranka į nemokamus laivavedžių kursus

Data

2021 04 27

Įvertinimas
1
laivas su veliava.jpg

Vidaus vandens kelių direkcija informuoja, kad skelbiama atranka į laivavedžių kursus, siekiant gauti tarptautinį motorinio pramoginio laivo be galios apribojimo vidaus ir jūros vandenyse laivavedžio pažymėjimą. 

Tokiu būdu norima sukurti turistinį vandens kelią (trasą), jungiantį Lietuvą ir Lenkiją Augustavo kanalu ir Nemuno upe, skatinti saugesnį turizmą ir populiarinti tvarų gamtos bei kultūros paveldo objektų lankymą. Taip pat siekiama padidinti turizmo srautus ir ilgesnį turistų buvimą pasienio regione bei paspartinti turizmo po pandemijos atsigavimą.

Laivavedžių kursų programą sudaro: teoriniai (123 val.) ir praktiniai (27 val.), įskaitant 12 val. praktinio vairavimo, mokymai. Iš viso kursų trukmė – 150 val., pagal numatytus kriterijus atrinktiems asmenims – nemokami.  

Teoriniai mokymai planuojami Alytuje, praktiniai mokymai – mokymų paslaugą teikiančios įstaigos bazėje.

Paraiškos priimamos iki š. m. balandžio 30 d. pabaigos, el. paštu vvkd@vvkd.lt (kopija – aurelijus.rimas@vvkd.lt). 

Daugiau informacijos rasite čia.