BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Susisiekimo ministras Birštone atidarys naują pėsčiųjų ir dviračių viaduką, apžiūrės vykdomus Nemuno valymo darbus

Data

2022 08 17

Įvertinimas
0
Birštonas_Andriaus Aleksandravičiaus nuotr11 m.jpg

Susisiekimo ministras Marius Skuodis tęsia vizitus Lietuvos regionuose – rytoj, rugpjūčio 18 d., Birštone susitiks su savivaldybės vadovais, apžiūrės šią vasarą baigtą rekonstruoti miesto centrinę Jaunimo gatvę ir kitus transporto infrastruktūros objektus. Apie 16 val. ministras atidarys naują pėsčiųjų ir dviračių viaduką per magistralinį kelią A16 Vilnius–Prienai–Marijampolė.

 

Ministro vizitas prasidės susitikimu su Birštono savivaldybės vadovais  ir specialistais. Čia bus pristatyti įgyvendinti, vykdomi ir planuojami šios savivaldybės projektai.

 

Po susitikimo savivaldybėje ministras apžiūrės neseniai rekonstruotą Jaunimo gatvę ir senamiesčio gatves, tvarkomus daugiabučių namų kiemus ir šaligatvius, atidarys naują pėsčiųjų ir dviračių viaduką per magistralinį kelią A16. Šis projektą Lietuvos automobilių kelių direkcija pagal pasirašytą Partnerystės sutartį įgyvendina kartu su Birštono savivaldybe. Žmonėms, turintiems individualių poreikių, pritaikytas viadukas yra beveik 44 m ilgio ir 3,6 m pločio. Įrengus viaduką, pagerės visų eismo dalyvių, o labiausiai – pėsčiųjų ir dviratininkų saugumas, kadangi judrų magistralinį kelią A16 bus galima kirsti saugiai ir patogiai.

 

Ministras taip pat aptars dviračių takų klausimus, apžiūrės Birštono apžvalgos bokšto prieigas, laivybą Nemunu ir upės valymo darbus. Liepos mėnesį pradėti Nemuno upės atkarpos ties Birštonu Prienų miesto kryptimi valymo darbai, siekiant pagerinti laivybos sąlygas Nemuno aukštupyje. Planuojama, kad darbai truks iki šių metų spalio 1 d., tačiau laivyba šiame ruože nesustos.

 

Išvalius ties Birštono stacionaria prieplauka susikaupusias sąnašas, laivams bus patogiau priplaukti, pagerės laivyba vidaus vandenų kelyje ties Birštonu, bus sudarytos sąlygos naudoti prieplauką pagal paskirtį.

 

Nuotrauka – Andriaus Aleksandravičiaus.