BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Susisiekimo ministras išvyksta vizito į JAV ir Kanadą

Data

2021 10 04

Įvertinimas
0
Susisiekimo ministras Prienuose (3).JPG

Susisiekimo ministras Marius Skuodis pirmadienį pradeda savaitės trukmės darbo vizitą JAV ir Kanadoje. Per susitikimus su šių šalių ir tarptautinių organizacijų pareigūnais bei verslo atstovais planuojama aptarti bendradarbiavimą susisiekimo srityje, JAV rinkos atvėrimą Lietuvos oro bendrovėms, Lietuvos valstybės įmonių pertvarką, kalbėtis apie transporto inovacijas, palydovinio interneto ryšio plėtrą, taip pat aptarti JAV sankcijų Baltarusijos įmonėms įgyvendinimo klausimus bei vykstančio tarptautinio tyrimo dėl Baltarusijoje gegužę priverstinai nutupdyto „Ryanair“ lėktuvo eigą.
 

Vašingtone ministras lankysis JAV iždo departamente, susitiks su JAV federalinės aviacijos administracijos atstovais, taip pat numatyti susitikimai su Tarptautinio valiutos fondo vykdančiuoju direktoriumi, atstovaujančiu Šiaurės ir Baltijos šalių grupei, Mika Poso, misijos Lietuvai vadovu Borja Gracia, kitais fondo atstovais, Pasaulio banko viceprezidentu Indermitu S. Gilliu. 


Planuojamas ministro susitikimas su kosminių technologijų bendrovės „Space X“ padalinio „Starlink“ rinkos plėtros Europoje vadovais. Dar šių metų vasario pabaigoje ministras nuotoliniame susitikime su palydovinio interneto lyderės „Space X“ atstovais aptarė palydovinio interneto plėtros galimybes Lietuvoje, taip pat galimybę bendradarbiauti JAV bendrovei plėtojant Europoje plačiajuosčio interneto ryšio sistemą „Starlink“. Lietuvoje jau įsteigta bendrovė „Starlink Lithuania“.
 

Kanados mieste Monrealyje ministras lankysis Tarptautinės aviacijos organizacijoje (ICAO), susitiks su jos tarybos pirmininku Salvatore Sciacchitano ir tyrėjų komanda, Kanados laivybos federacijos prezidentu ir valdybos nariais, Monrealio uoste susitiks su šio uosto vadovybe.