BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Susisiekimo ministras Klaipėdoje dalyvaus uosto plėtojimo tarybos posėdyje, laivyno 100-mečio proga pasveikins jūrininkus

Data

2021 11 26

Įvertinimas
0
Foto įplauka KVJUD nuotr.png

Šiandien, lapkričio 26 d., susisiekimo ministras Marius Skuodis lankysis Klaipėdoje, kur pirmininkaus Klaipėdos valstybinio jūrų uosto plėtojimo tarybos posėdžiui. Posėdyje bus tariamasi dėl valstybei reikšmingų infrastruktūros projektų uoste, taip pat Lietuvos laivyno šimtmečio proga bus apdovanojamos šaliai nusipelniusios jūrininkų ir uosto bendruomenės asociacijos.

Uosto plėtojimo taryboje, kurią sudaro Vyriausybės, ministerijų, valstybės institucijų, verslo asociacijų, mokslo ir kitų institucijų atstovai, bus svarstomos vėjo elektrinių parko ir tam reikalingos infrastruktūros plėtros galimybės Klaipėdos uoste. Taryba taip pat aptars Karaliaus Vilhelmo kanalo pritaikymo pramoginei, keleivinei ir krovininei laivybai, uosto žalinimo bei tvarumo didinimo klausimus. 

Pranešimus skaitys Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas, Vidaus vandens kelių direkcijos generalinis direktorius Vladimiras Vinokurovas, įmonės „Smart Continent LT“ generalinis direktorius Andrius Jaržemskis.

Atsižvelgiant į COVID-19 pandemijos ribojimus ir siekiant išvengti žmonių buriavimosi, norinčius kviečiame prisijungti ir stebėti posėdį nuotoliniu būdu:

https://us02web.zoom.us/j/5880929121?pwd=T0l5dWdBdTRSVW5JdnFzcW82Qis1dz09
Meeting ID: 588 092 9121, Passcode: 729

Taip pat primename, kad po tarybos posėdžio, 13.00–13.15 val. Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijoje (J. Janonio g. 24, Klaipėda), 2 aukšto posėdžių salėje vyks trumpoji spaudos konferencija. 

Kviečiame žiniasklaidos atstovus!

Po posėdžio susisiekimo ministras Klaipėdoje susitiks ir už nuopelnus Lietuvos laivyno 100-mečio proga apdovanos jūrinės ir uosto bendruomenės asociacijas. 

2021 m. minimas Lietuvos prekybinio laivyno – jūrinės valstybės – šimtmetis.