BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Susisiekimo ministras M. Skuodis su Prezidento delegacija lankysis Ukrainoje

Data

2021 03 16

Įvertinimas
2
LT-Ukraina.jpg

Susisiekimo ministras Marius Skuodis šią savaitę lankysis Ukrainoje, kur kartu su Lietuvos Respublikos Prezidentu Gitanu Nausėda dalyvaus Lietuvos ir Ukrainos Prezidentų tarybos posėdyje bei dvišaliame Lietuvos ir Ukrainos ekonomikos forume, vyks dvišaliai ministro susitikimai.

 

Vizito metu kovo 18–19 dienomis ministras M. Skuodis Kijeve taip pat susitiks su Ukrainos infrastruktūros ministru Vladyslavu Kryklii ir Ukrainos nacionalinių reformų tarybos vykdančiojo komiteto vadovu, buvusiu Sakartvelo prezidentu Michailu Saakašviliu.

 

Dvišaliame susitikime ministrai daugiausia dėmesio skirs regioninio bendradarbiavimo ir ekonominių ryšių stiprinimo klausimams geležinkelių, kelių ir oro transporto srityse.

 

Siekiant sustiprinti šalių bendradarbiavimą ir paskatinti transporto sektorių atsigavimą po koronaviruso pandemijos, Kijeve ministrai pasirašys ketinimų memorandumą dėl bendradarbiavimo plėtojant krovinių ir keleivių vežimus geležinkelių transportu ir leidimų vykdyti tarptautinį krovinių ir keleivių vežimą keliais išdavimo skaitmenines procedūras. Įgyvendinti susitarimai sudarys naujų galimybių verslui ir skatins inovacijų plėtrą.

 

Ukrainai vykdant geležinkelių reformą, su M. Saakašviliu bus aptartos ekspertinės pagalbos ir pasidalinimo Lietuvos sukaupta patirtimi galimybės. 

 

Susisiekimo ministras taip pat dalyvaus šeštajame Ukrainos ir Lietuvos ekonomikos forume ir pasisakys tema „Ekonomika ir pandemija: krizė ir naujos galimybės“.