BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Susisiekimo ministras tęsia vizitus regionuose – lankysis Švenčionių rajone

Data

2023 02 06

Įvertinimas
0
Svencionys.jpg

Tęsdamas vizitus Lietuvos regionuose, antradienį, vasario 7 d., susisiekimo ministras Marius Skuodis lankysis Švenčionių rajone, kur apžiūrės kelių infrastruktūrą, susipažins su šio rajono kelių būkle ir su savivaldybės vadovais aptars aktualius susisiekimo klausimus.

 

Vienas svarbiausių Švenčionių rajone numatomų apžiūrėti kelių – tai ties Pabradės poligonu planuojamas kapitališkai remontuoti rajoninio kelio Nr. 4415 Pabradė–Meškerinė beveik 6 km ilgio ruožas (nuo 5,3 iki 11,1 km). Šį kelią, kuriuo naudosis ir vietos gyventojai, numatoma rekonstruoti per 2023–2024 m.

 

Kartu su savivaldybės atstovais ministras taip pat apžiūrės Švenčionių miesto Adutiškio gatvę, kelio Švenčionys–Adutiškis ruožą iki Milkuškų kaimo ir Švenčionėlių miesto Slėnio gatvę, kuri jungiasi su keliu Nr. 4406 Švenčionėliai–Sariai.

 

Vizito metu Susisiekimo ministerijos ir Lietuvos automobilių kelių direkcijos atstovai planuoja Švenčionių rajono savivaldybei pristatyti kelių finansavimo, pėsčiųjų ir dviračių takų tiesimo prioritetus, aptarti kitus Susisiekimo ministerijos kompetencijos klausimus.

 

Žiniasklaidos atstovų dėmesiui:

Ministro M. Skuodžio komentaras žiniasklaidai po susitikimo Švenčionių rajono savivaldybėje – antradienį, vasario 7 d., 12.30 prie savivaldybės pastato.

 

Nuotrauka: Švenčionys / E. Genio / LRT