BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Susisiekimo ministro kvietimu Lietuvoje šią savaitę lankysis Armėnijos, Latvijos ir Lenkijos transporto ministrai

Data

2021 10 20

Įvertinimas
0
Susisiekimo miniterija.JPG

Susisiekimo ministerijos kvietimu į Lietuvą trečiadienį atvyksta Armėnijos, Latvijos ir Lenkijos transporto ministrai, taip pat Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) atstovas. Svečiai susitiks su Lietuvos susisiekimo ministru Mariumi Skuodžiu ir dalyvaus tarptautiniame transporto ir inovacijų forume.

Vilniuje lankysis Armėnijos Respublikos teritorinės administracijos ir infrastruktūros ministras Gnel Sanosyan, Latvijos Respublikos susisiekimo ministras Tālis Linkaits, Lenkijos Respublikos infrastruktūros ministras Andrzej Adamczyk ir EBPO Tarptautinio transporto forumo generalinis sekretorius Young Tae Kim.
 
Susisiekimo ministras M. Skuodis su atvykusiais svečiais dvišaliuose susitikimuose ketina aptarti svarbiausias politines ir ekonomines aktualijas bei strateginius infrastruktūros planus, susijusius su transporto inovacijų ir skaitmenizacijos sritimis. Dėmesys bus skiriamas ir žaliajai transporto transformacijai.

„Su regiono šalių transporto ministrais bendraujame ir dirbame tikrai daug ir pačiomis įvairiausiomis temomis. Gyvuose susitikimuose Vilniuje ketiname aptarti bendrų transporto infrastruktūros projektų įgyvendinimo, inovacijų plėtros, bendradarbiavimo susisiekimo žalinimo bei skaitmeninimo iniciatyvose perspektyvas. Taip pat užsienio šalių ministrai dalyvaus kasmetiniame transporto inovacijų forume, kur visus kartu pakviesiu į Ministrų diskusiją“, – sako M. Skuodis.
 
Į Lietuvą atvykę ministrai dalyvaus spalio 21 ir 22 d. Vilniuje trečią kartą vykstančiame tarptautiniame transporto ir inovacijų forume „Transportas ir logistika 2050“. 

Su nuotoliniu būdu prie forumo prisijungusiais transporto srities ministrais ir viceministrais iš Sakartvelo, Moldovos ir Ukrainos jie dalyvaus Ministrų sesijoje – susisiekimo ministro M. Skuodžio moderuojamoje diskusijoje „Ekologiškas, skaitmeninis ir konkurencingas transportas ir logistika: kokie turėtumėme būti naujose reguliavimo srityse“.

Transporto inovacijų forumas, kurį Susisiekimo ministerija rengia kartu su Transporto inovacijų asociacija,  vyksta spalio 21 ir 22 d. VILNIUS TECH, Vilniuje, ir nuotoliniu būdu.