BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Susisiekimo ministro pareigas pradeda eiti Marius Skuodis

Data

2020 12 11

Įvertinimas
1
Marius Skuodis.jpg

Šiandien, gruodžio 11 d., Seimui pritarus XVIII Lietuvos Respublikos Vyriausybės programai, susisiekimo ministro pareigas pradeda eiti Marius Skuodis.

 

Darbą pradedantis susisiekimo ministras M. Skuodis pabrėžia atvirumo ir viešumo svarbą priimant visuomenei svarbius sprendimus, informuojant apie investicinių sprendimų motyvus. Jis numato daug dėmesio skirti transporto ir logistikos sistemos konkurencingumo didinimui bei strateginiams projektams, tarp jų – europinės vėžės geležinkelio projektui „Rail Baltica“. Vienas svarbiausių aspektų – į susisiekimo sektorių atnešti kuo daugiau  Europos žaliojo kurso, mažinant transporto taršą, elektrifikuojant geležinkelius ir skatinant darnų judumą miestuose. Ministro dėmesio centre – žmogus, kaip prioritetas Susisiekimo ministerijos sprendimų priėmimo srityje.

 

„Džiaugiuosi prisijungdamas prie Susisiekimo ministerijos kolektyvo, su kuriuo teko ne kartą dirbti ir anksčiau. Iš patirties žinau, kad vadovas yra stiprus tiek, kiek stipri kartu su juo dirbanti komanda. Tikiu, kad kartu su šia komanda pavyks įveikti kylančius iššūkius ir pasiekti, kad Lietuvos susisiekimo sistema taptų „žalesnė“, inovatyvesnė ir labiau pritaikyta kiekvieno visuomenės nario poreikiams“, – sako susisiekimo ministras M. Skuodis.

 

35-erių metų M. Skuodis Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute yra įgijęs socialinių mokslų daktaro laipsnį bei viešosios ir ekonominės politikos viešojo administravimo magistro laipsnį Londono ekonomikos ir politikos mokslų mokykloje. Nuo 2018 m. jis buvo ekonomikos ir inovacijų viceministras, prieš tai vadovavo Lietuvos banko Tarptautinių ryšių departamentui, dėstė Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute.