BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Susitikime su „Investuotojų forumo“ nariais brėžtos bendradarbiavimo kryptys susisiekimo inovacijų srityje

Data

2021 04 20

Įvertinimas
1
Foto.jpg

Susisiekimo ministras Marius Skuodis su asociacijos „Investuotojų forumas“ nariais antradienį nuotoliniu būdu aptarė transporto ir telekomunikacijų sektoriaus aktualijas, tarp kurių – Lietuvos pasiekiamumo oro transportu gerinimas ir 5G ryšio tinklo plėtra. Viešojo ir privataus sektorių partnerystė diegiant susisiekimo inovacijas – taip pat tarp diskutuotų temų.

„Norint padidinti šalies susisiekimo sektoriaus konkurencingumą ir inovacinį potencialą, o taip pat paskatinti inovatyvių sprendimų transporto sektoriuje plėtrą, esame atviri investuotojų idėjoms bei pasiūlymams. Pirmąjį žingsnį jau žengėme – ministerijoje įkurta Ateities susisiekimo politikos grupė, kurios pagrindinė veikla bus susisiekimo inovacijos, darnus judumas ir telekomunikacijų plėtra“, – susitikime sakė ministras M. Skuodis.

Susitikimo metu pažymėta, kad patogus susisiekimas oro transportu yra svarbus šalies ekonomikai atsigaunant po neigiamo pandemijos poveikio. Norint lygiaverčiai konkuruoti su kitomis šalimis, būtinos investicijos į Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostų infrastruktūrą, pirmenybė teikiama saugiems ir netrikdomiems skrydžiams užtikrinti.

Diskutuojant su investuotojų atstovais, aptartos galimybės vystyti inovatyvaus ir ekologiško transporto, sektoriaus skaitmeninimo, 5G ryšio transporto koridoriuose sritis. Be to, kalbėta apie poreikį sudaryti tinkamas sąlygas verslo ir valdžios institucijų dialogui palaikyti.