BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Viešosioms konsultacijoms pristatomos Lietuvos aviacijos gairės iki 2030 m.

Data

2022 03 28

Įvertinimas
0
airplane-983991_1920.jpg

Šį antradienį, kovo 29 d., 10 val. Susisiekimo ministerija rengia Lietuvos aviacijos gairių iki 2030 m. pristatymą ir paskelbs viešąsias konsultacijas. Susisiekimo ministras Marius Skuodis pristatys Lietuvos aviacijos viziją ir pagrindines artimiausio dešimtmečio plėtros kryptis, užtikrinant patogias transporto jungtis, aplinkai draugiškus sprendimus ir didesnę sektoriaus grąžą valstybei. 

Pristatant gaires šiandieniame geopolitiniame kontekste, bus akcentuojami ir valstybės gynimo interesai: stiprinti karinį ir civilinį bendradarbiavimą, prisidėti prie Lietuvos gynybinių pajėgumų stiprinimo.

Kviečiame žiniasklaidos atstovus stebėti tiesioginę pristatymo transliaciją.

Nuo 10 val. Lietuvos aviacijos gairių pristatymą bus galima stebėti tiesiogiai Susisiekimo ministerijos „Facebook“ paskyroje: https://www.facebook.com/susisiekimo.ministerija