BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Vilniaus lokomotyvų remonto depas prisijungė prie „LTG Cargo“

Data

2021 04 01

Įvertinimas
6
LTG_Cargo.JPG

„Lietuvos geležinkelių“ (LTG) grupės įmonė Vilniaus lokomotyvų remonto depas (VLRD) ir krovinių vežimo bendrovė „LTG Cargo“ suvienijo jėgas. Balandžio 1 d. VLRD tapo „LTG Cargo“ dalimi ir nuo šiol veikia kaip viena bendrovė. Šiuo pokyčiu siekiama koncentruoti veiklų kompetencijas ir kurti didesnę vertę geležinkelių grupei.

VLRD po šio pokyčio įsilies į „LTG Cargo“ organizaciją, o rinkoje riedmenų remonto ir modernizavimo paslaugas teiks su nauju prekės ženklu – „LTG Tech“. Naujas ir lengvai įsimenamas identitetas yra LTG grupės atsinaujinimo dalis ir žymi naują etapą, kuriuo siekiama stiprinti pozicijas, konkuruojant dėl riedmenų priežiūros užsakymų Vidurio ir Rytų Europoje.

„Dviejų įmonių sinergija atveria kelią didinti LTG grupės efektyvumą, konkurencingumą ir kuriamą vertę ne tik LTG, bet ir visai Lietuvai. Turime ambicingų planų augti tarptautinėse rinkose, tad sujungę krovinių vežėjo ir riedmenų priežiūros veiklas, mes sustipriname savo pozicijas tarptautinėse rinkose, nes iš vienų rankų galėsime pasiūlyti platų paslaugų spektrą“, – sako LTG generalinis direktorius Mantas Bartuška.

„LTG Cargo“ grupę sudaro dukterinės bendrovės „LTG Cargo Polska“, „LTG Cargo Ukraine“, „LTG Wagons“.

„LTG Tech“ teikia kompleksines geležinkelio riedmenų, prekinių vagonų remonto ir modernizavimo paslaugas Vidurio ir Rytų Europoje, valdo remonto depus Vilniuje, Radviliškyje, Kaune ir Klaipėdoje.

Apie „LTG Cargo“ 

Tarptautinė bendrovė, veikianti Europoje ir Azijoje. Pagrindinė veikla – krovinių pervežimas geležinkeliu. „LTG Cargo“ valdo vieną didžiausių riedmenų parkų Baltijos šalyse. Daugiausia bendrovė perveža trąšų, naftos ir jos produktų, statybinių medžiagų, maisto ir augalinės kilmės produktų. Bendrovė taip pat vysto intermodalinius projektus – konteinerių ir puspriekabių pervežimą. „LTG Cargo“ priklauso dukterinės bendrovės „LTG Cargo Polska“, „LTG Cargo Ukraine“ ir „LTG Wagons“.