BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Vilniuje vyks ketvirtasis tarptautinis Transporto inovacijų forumas

Data

2022 09 26

Įvertinimas
1
TIF 1600x900 linkendin lt litexpo m.jpg

Susisiekimo ministerija kartu su Transporto inovacijų asociacija spalio 20–21 d. organizuoja tarptautinį Transporto inovacijų forumą, kuris bus vienas didžiausių Baltijos šalyse visuomenei ir transporto ir logistikos bendruomenei skirtų renginių. Forumo metu bus nagrinėjamos aktualios žaliosios transporto transformacijos, skaitmeninimo temos, pristatoma Europos Sąjungos investicijų nauda Lietuvoje kuriant modernią ir saugią transporto infrastruktūrą bei teikiami privalumai kasdieniame gyvenime.

 

Pirmosios dienos konferencija skirta transporto ir logistikos srities aktualijoms ir inovacijų tendencijoms, keičiančioms mūsų artimiausią ateitį.

 

Antrosios Forumo dienos konferencija (spalio 21 d.) skirta proveržio inovacijoms, inovacijų politikai ir ES investicijoms šioje srityje pristatyti. Ši konferencija bendrai finansuojama Europos socialinio fondo ir LR valstybės biudžeto lėšomis.

 

Dalyvavimas antros Forumo dienos renginiuose nemokamas, tačiau vietų skaičius dalyvauti renginyje gyvai yra ribotas. Nemokamai stebėti Forumo spalio 21 d. konferencijos transliaciją internetu galės visi norintys.

 

Tiek dalyvavimui gyvai, tiek stebėti internetu reikalinga registracija.

 

Daugiau apie renginį  ir registracija – svetainėje www.transportoforumas.lt.