BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Susisiekimo ministras M. Skuodis Anykščiuose aptars regionui svarbius kelių objektus, Aukštaitijos siaurojo geležinkelio veiklos klausimus

Data

2022 08 04

Įvertinimas
0
Vilnius-Utena (3).jpg

Susisiekimo ministras Marius Skuodis šį penktadienį, rugpjūčio 5 d., lankysis Anykščiuose, kur su Anykščių rajono savivaldybės vadovais aptars vietos kelių priežiūros gerinimo klausimus, apžiūrės probleminius kelių ruožus ir kitus svarbius infrastruktūros objektus mieste. 

Anykščiuose numatomi susitikimai su rajono meru Sigučiu Obelevičiumi ir specialistais, kuriuose bus aptariami Anykščių rajono savivaldybei ir regiono gyventojams aktualūs susisiekimo klausimai.

Vizito metu ministras taip pat lankysis viešojoje įstaigoje „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“, kur dalyvaus siauruko naujojo vagono pristatymo renginyje. Kartu su įstaigos direktoriumi Dariumi Liutiku bus aptarti siaurojo geležinkelio – regiono kultūriniam vystymuisi svarbaus ir istoriškai turtingo objekto –  atgaivinimo, tolesnio vystymo ir aktyvesnio pritaikymo turizmo reikmėms klausimai.